
LED лампа VIDEX GX53 8W 4100K 220V
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27705 / VL-GX53-08534
69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа VIDEX GX53 8W 4100K 220V - це сучасне інноваційне рішення для освітлення вашого простору. Використовується в сучасних світильниках як для загального освітлення так і декоративного, інтер'єрного та акцентного. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. З її потужністю 8W і яскравістю 730 Lm, вона забезпечує якісне та яскраве світло, при цьому споживаючи мінімум енергії.
Особливості:
- Широкий спектр напруги: захист від стрибків напруги в діапазоні від 175В до 250В, підтримує частоту 50/60Гц, забезпечуючи стабільне та надійне освітлення.
- Має широкий кут освітлення 140° завдяки якому ця лампа освітлює великі площі з мінімальними сліпучими відблисками.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Матеріали високої якості: виготовлена з алюмінію, поліаміду та полікарбонату, ця лампа забезпечує ефективний тепловідвід через корпус лампи, що робить її стійкою до впливу часу та забеспечує довгий термін служби.
- Величезний ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням.
- Набагато економніше від ламп розжарювання і має високу світловіддачу 94Лм/Вт. Світловий потік - 730Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів Ra>80. Біле світло 4100К, створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 140 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кругова |
| Цоколь | G53 |
| Енергоефективність | 94 Lm/W |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Діаметр | 74 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 730 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Максимальна сила струму | 73 |
- Ціна: 69 ₴






