Новинка

Велосипедний тримач для ліхтариків універсальний VIDEX VLF-ABH-287 ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27653/ VLF-ABH-287
950 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедний тримач для ліхтариків універсальний VIDEX VLF-ABH-287
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Вага | 114г |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри, мм | 110 мм х 55 мм х 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10.1 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 7.2 мм |
| Тип | Кріплення |
| Ширина | 5.5 мм |
- Ціна: 950 ₴

