Портативний зарядний пристрій (Power Bank) TITANUM призначений для зарядки планшетів, смартфонів, мобільних телефонів та інших пристроїв та гаджетів. Він дозволяє підтримувати улюблені гаджети в робочому стані тривалий час в поході, подорожі, поїздці чи в ситуації коли немає електроенергії. Корпус виконаний з АBS пластику, який має рифлену поверхню, що в свою чергу допомагає запобігати подряпинам на корпусі та надійніше тримати в руці.
КОРИСНІ ФУНКЦІЇ: Має два ліхтарики вбудованих в корпус на передній частині та дисплей, який відображає рівень заряду батареї відповідно до позначок 25, 50, 75 та 100%.
Вихідна напруга: має 2 USB виходи кожен з яких видає 5В, 2.1А (max.), максимальна вихідна потужність 2.1А (max.)
Вхідна напруга: 5В, 2А - для обох входів Micro USB та Type-C.
В комплект входить кабель Type-C довжиною 30см для заряджання пристрою. Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 544 ₴





