
Лампа LED Electrum 8Вт 6000K E27
- Готово до відправки
- Код: G125
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За світловіддачею замінює лампу розжарювання 80Вт, що становить 1050 Lm
Клас енергоспоживання - А+Термін служби складає 25 000 годин. Розрахована на 30 000 включень
Гарантійний термін - 24 місяця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 320 град. |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 6000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Струм споживання | 0.069 мА |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 136 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1050 лм |
- Ціна: 150 ₴

