
Універсальний мультиметр Rebel RB-33B
- Готово до відправки
- Код: 33B-RB MIE
450 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиметр цифровий REBEL RB-33B - це універсальний мультиметр, функції якого дозволяють вимірювати різні фізичні величини, у тому числі напругу та силу постійного струму, опір, що дозволить визначити несправність електроустановки.
Технічні характеристики:
- Напруга постійного струму: 200 мВ, 2000. мВ, 20 В, 200 В, 500 В
- Напруга змінного струму: 200 В, 500 В
- Постійний струм: 200 мкА, 200 мА, 10 А
- Опір: 200 Ом, 2000 Ом, 20 ком, 200 кОм, 20 МОм
- Тест батареї: 1,5 В, 9 В
- Частота дискретизації: 2 рази на секунду
- Розрядність: 1999
- Розмір дисплея: 45 x 21 мм
- Харчування: батарея 9 В
- Розміри: 160 x 76 x 32 мм
- Вага: 150 г
Функціональні можливості:
- доданий тест
- Перевірка безперервності
- Дисплей з підсвічуванням
- Ручний вибір діапазонів вимірювання
- розкладається підставка
- утримання даних
- Індикатор низького заряду батареї
- Поляризація: автоматична
Комплектація:
- Мультиметр цифровий REBEL RB-33B
- вимірювальні щупи
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Колір | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Ширина | 76 мм |
| Монітор | |
| Колір символів | Чорний |
| Монітор | РК |
| Вимірювання напруги | |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 500 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 500 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.02 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Вимірювання опору | |
| Максимальний діапазон опору | 20 |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Одиниці виміру опору | МОм, Ом |
| Вимірювання струму | |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 200 |
| Одиниці виміру постійного струму | мкА, А |
- Ціна: 450 ₴





