
LED Світильник круглий накладний VIDEX 24W 5000K Black
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27800 / VL-DLRS-245B
512 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED Світильник круглий накладний VIDEX 24W 5000K Black
Світильник накладний VIDEX - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Дані світильники мають тонкі рамки, що вигідно вирізняють їх з-поміж інших аналогів. Його розміри становлять усього 264x29мм. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1920Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 750 г |
| Висота | 29 см |
| Діаметр | 264 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 180mA |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
- Ціна: 512 ₴



