Новинка
-7%
-7%Світлодіодний світильник Ardero AL560ARD 32W 5000К матовий
- В наявності
- Код: 80137
566 ₴
526,38 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінно-стельові лаконічні сучасні світлодіодні світильники ARDERO для інтер’єрів спалень, віталень та інших житлових приміщень. Можуть також використовуватися для освітлення адміністративно-офисних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе та ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічний.
Головні особливості та переваги:
-
Українське виробництво
-
Надійна конструкція
-
Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі Висока якість матеріалів збірки
-
Якісне світло та миттєве вмикання
-
Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації
-
Ресурс роботи 25000 годин
-
Гарантія 1 рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 32 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Діаметр | 385 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 526,38 ₴





