
Світлодіодний прожектор Ardero LL-2020ARD 20W 1600Lm 6500K з датчиком
- В наявності
- Код: 80022
490 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Лінійка світлодіодних прожекторів з датчиком руху серії LL-20ХХARD
Особливості та переваги світильників Ardero LL-20ХХ ARD
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з алюмінію та розсіювач з загартованого скла.
Висока ступінь захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, що є стійкими до виникнення світлових дефектів.
Економія Заощаджують понад 80% енергії у порівнянні з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.
Режими датчику руху
TIME встановлює час затримки (від 6 секунд до10 хвилин)
LUX встановлює порогову освітленість (від 5 до 1000лк)
SENS встановлює відстань виявлення - чутливість (до 10 м при температурі 25 С)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 3 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Довжина | 12.6 см |
| Висота | 14.5 см |
| Ширина | 7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Датчик руху | Так |
- Ціна: 490 ₴






