
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K 220V Black(VLE-F3-0505)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27715 / VLE-F3-0505B
590 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K - сучасний світлодіодний прожектор VIDEX забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 135x180x38мм.
Корпус LED прожектора виконаний з алюмінієвого сплаву та полікарбонату цього цілком достатньо, щоб протистояти волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07.
Сила світлового потоку цього прожектора становить - 95Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 4750Лм (4100Лм Фuse 120°).
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 430 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Світловий потік | 4750 лм |
| Світловіддача | 95 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Захисна решітка | Ні |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кут випромінювання світла | 110 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 3.3 см |
- Ціна: 590 ₴






