
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K з датчиком руху 220V Black (VLE-F3-0505B-S)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27718 / VLE-F3-0505B-S
948 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K (з датчиком руху та освітлення) - сучасний світлодіодний прожектор VIDEX забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 190x180x38мм.
Корпус LED прожектора виконаний з алюмінієвого сплаву та полікарбонату цього цілком достатньо, щоб протистояти волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07.
Сила світлового потоку цього прожектора становить - 95Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 4750Лм (4100Лм Фuse 120°).
Регульований тепловий датчик руху та освітленості:
- Дистанція виявлення - 2-8м (за температури <24°C)
- Кут виявлення - 120°
- Час затримки (проміжок часу від моменту спрацювання датчика до моменту автоматичного вимкнення світла у разі відсутності теплового об'єкту у зоні виявлення) - від 10с до 7хв.
- Поріг спрацювання датчика освітленості регульований від: 10Lx (Люкс) до 2000Lx (Люкс). Працює < 10Lx < Не працює.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 470 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Світловий потік | 4750 лм |
| Світловіддача | 95 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кут випромінювання світла | 110 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 5.2 см |
- Ціна: 948 ₴






