
Світлодіодний світильник лінійний Ardero AL5020ARD 38W 6500K матовий
- В наявності
- Код: 80091
239 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світильники призначені для освітлення адміністративних приміщень, торговельних площ, коридорів, сходових прольотів, складських та виробничих приміщень на чистих виробництвах.
Особливості та переваги світильників Ardero AL5020ARD
Економія електроенергії до 50% в порівнянні з люмінесцентними світильниками та 90% у порівнянні з лампами розжарювання
Якісна електроніка оснащені високоякісним вбудованим драйвером що забезпечує стабільну роботу у діапазоні напруг 175-265В
Нова потужність 38Вт, що є проміжною між вже наявними в асортименті 18Вт та 52Вт, водночас є потужнішою за деякі аналоги на ринку та має більш високий світловий потік ніж деякі аналоги 40Вт завдяки сучасним технічним рішенням.
Новий матовий розсіювач в моделі 80091.
Максимальна потужність - модель 80093 має потужність 100Вт - найвищу, що реалізована в корпусі довжиною 1,2м, при цьому з високою енергоефективністю.
Яскраве освітлення завдяки якісному розсіювачу забезпечується рівномірність освітлення, широкий кут розсіювання світла, та висока світлопропускна здатність. Світильник із призматичним розсіювачем забезпечує максимальну яскравість, а матовий розсіювач робить світло більш м’яким.
Комфортне світло миттєве включення та відсутність мерехтіння робить використання світильника безпечним для очей
Тривалий ресурс роботи 25 000 годин
Гарантія 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 38 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 3100 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 2.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
- Ціна: 239 ₴


