
Консольний світильник із сонячною панеллю COMPACT-10 Horoz Electric
- Готово до відправки
- Код: 074-010-0010-020
506 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Консольний світильник із сонячною панеллю COMPACT-10 – вуличний світлодіодний світильник для зовнішнього освітлення. Виробник Horoz Electric (Турция). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.Стовповий світильник із застосуванням SMD LED технології. Повністю автономна система вуличного освітлення з датчиком сутінків.
Пластиковий, міцний, зносостійкий корпус з можливістю використання при широкому діапазоні температур: від -40 градусів до +55 градусів за Цельсієм.
Стійкий до перепадів температури завдяки використанню сучасного типу акумуляторних батарей - літій залізо фосфат.
РЕЖИМИ
- автоматичний режим увімкнення/вимкнення в темний час доби - датчик сутінків
ТЕХНІЧНІ ДАНІ COMPACT-10
- потужність загальної системи SMD LED: 10Вт
- аналог лампи розжарювання: 80Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- загальний світловий потік: 180Lm
- час роботи: 12-15 годин
- датчик сутінків: вбудований
- мінімальний термін експлуатації: 50.000 годин
- димування: немає
Гарантійний термін 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 180 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 13.5 см |
- Ціна: 506 ₴



