
Енергометр (ватметр) з LCD дисплеєм OR-WAT-419 ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 320169/ OR-WAT-419
483 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваттметр дозволяє перевірити споживання електроенергії . Він має великий РК-дисплей і просту конфігурацію параметрів вимірювання вартості. Вимірювання напруги: 200 В ~ 276 В ~. макс. навантаження: 3680 Вт Тип розетки: 2P+Z Струм: 16А Ступінь захисту (IP): 20 Розетка стандартна: (тип E) Вбудований акумулятор: немає Монтаж: до розетки Розміри - глибина: 107 мм Розміри - ширина: 63 мм Розміри - висота: 75 мм Напруга живлення: 230В~, 50Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів в рядку | 4 |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Загальні | |
| Висота | 72 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Потужність | 3680 Вт |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WAT-435(GS) |
- Ціна: 483 ₴




