
Світлодіодний світильник Ardero AL5000-1ARD MONO 54W
- В наявності
- Код: 80046
1 220 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нові моделі декоративних світлодіодних SMART світильників
Переваги та особливості світильників Ardero AL5000-1ARD MONO:
Дизайн. Мінімалістичний та лаконічний дизайн дозволяє встановлювати такі світильники у будинках та квартирах, в залах ресторанів, кафе, готелях
Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного пластику
Керування світлом моделі оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю
Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 54 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4050 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 см |
| Діаметр | 400 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Колірна температура | 2700К-4000К-6500К |
- Ціна: 1 220 ₴





