
Світлодіодний світильник Ardero AL5000-4ARD 72W BALLOON
- В наявності
- Код: 80055
1 542 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нові моделі декоративних світлодіодних SMART світильників
Переваги та особливості:
Дизайн. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати світильник в більшості інтер’єрів будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного пластику
Керування світлом. Моделі оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5040 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500К |
- Ціна: 1 542 ₴





