
Світлодіодний світильник Ardero AL6220ARD 50W JUPITER S
- Немає в наявності
- Код: 80011
2 678 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Серія акрилових SMART світильників для декоративного освітлення.
Мінімалістичний та стильний дизайн дозволяє встановлювати такі світильники у будинках та квартирах, в залах ресторанів, кафе, готелів тощо.
Особливості та переваги:
Дизайн. Незвичне технічне рішення та особлива конструкція світильників з декількох світлових модулів.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує його однорідне м’яке свічення без виникнення темних зон.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 3000-4500-6500К |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Да |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 2 678 ₴


