
DIN-рейка 35*7.5мм у відрізку завдовжки 4см для 2 полюсів
- Готово до відправки
- Код: 880000
4 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DIN-рейки перфоровані використовуються для кріплення автоматичних вимикачів, модульного обладнання та іншої апаратури. Виготовляються із оцинкованої сталі.
Наявність перфорації забезпечує зручність монтажу модульної апаратури.
Наявність перфорації забезпечує зручність монтажу модульної апаратури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Розрахункова кількість модулів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
- Ціна: 4 ₴

