
Мережевий подовжувач VIDEX ONCORD з/з 4п 3м (3x1.5мм) 3.4А USB(QC3.0) +USB-C(PD18W) з кнопкою Black
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27696/ VF-PD43G1QC1PD-B
906 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
МЕРЕЖЕВИЙ ПОДОВЖУВАЧ VIDEX ONCORD - сучасний пристрій для дому та офісу призначений для повсякденного використання. Поєднує в собі 4 розетки змінного струму із заземленням (тип EU) та зарядний пристрій із швидкісними USB портами, а саме 1xUSB-A та 1xUSB-C, що дозволяє заряджати ваші гаджети під'єднавши тільки ваш USB кабель. Виглядає стильно та сучасно в будь якому інтер'єрі, а головне надійний та безпечний. Корпус виготовлений з вогнестійкого (750°C) пластику - поліпропілену (PP), а контакти зроблені з міді та латуні з нікелевим покриттям. Трижильний кабель виготовлений з високоякісної міді і покритий товстим шаром PVC для захисту від пошкодження, довжина складає 3м. Подовжувач також має захист від дітей, який передбачає додаткові захисні шторки в гнізді розеток змінного струму. Гарантія становить - 2 роки.
Напруга, яку можуть видавати USB виходи:
- USB-A (QC3.0) - DC 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А;
- USB-С (PD18W) - DC 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А.
Загальна вихідна потужність при одночасному використанні портів USB-A та USB-C - складає DC 5В, 3.4А.
Призначення і застосування виробу
Виріб призначений для одночасної зарядки мобільних пристроїв і підключення пристроїв змінного струму до розетки.
Функціональні характеристики
Виріб можна використовувати тільки в закритих приміщеннях. Захист від води та пилу не передбачено.
Увага!
- Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, встановленим законодавством.
- Не з'єднуйте два або більше блоків послідовно.
- Не розбирайте розетку, шнур і вилку.
- Не використовуйте виріб з пошкодженими розетками або шнуром. Існує ризик ураження електричним струмом.
- Не накривайте виріб під час роботи.
- Не перевищуйте максимальне навантаження.
- Використовуйте виріб лише в сухому, електробезпечному середовищі.
- При відключенні від мережі тягніть не за шнур, а за вилку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вимикач | Так |
| Вихідна розетка | Євро |
| Вхідна вилка | Євро |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шнура | 3 м |
| Заземлення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Кількість жил | 3 |
| Мережевий роз'єм | Так |
| Перетин жил | 1.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Потужність навантаження | 4000 Вт |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Вогнетривкий (до 750°С) поліпропілен, латунь, мідь, ПВХ |
| Модифікація: | Четвірна EU + 1хUSB-A + 1xUSB-C |
| Напруга USB: | DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Форма контактів | Круглі |
- Ціна: 906 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в ящику








