
Мережевий адаптер VIDEX ONCORD з/з 1п 2.4A 2USB+USB-C White
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27097 / VF-AD1G2U1C-W
447 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
МЕРЕЖЕВИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ VIDEX - сучасний пристрій для дому та офісу призначений для повсякденного використання. Поєднує в собі розетку із заземленням на одне гніздо змінного струму та зарядний пристрій з виходами 2xUSB + 1xUSB-C, що дозволяє заряджати ваші гаджети під'єднавши ваш USB кабель. Виглядає стильно та сучасно в будь якому інтер'єрі, а головне надійний та безпечний. Корпус виготовлений з вогнестійкого (750°C) пластику поліпропілену (PP), а контакти з міді та латуні, також має додатковий захист від дітей зокрема в гнізді розетки змінного струму (має червоні захисні шторки). Гарантія - 2 роки.
Напруга, яку можуть видавати USB виходи:
- USB1 - DC 5В, 2.4А;
- USB2 - DC 5В, 2.4А;
- USB-С - DC 5В, 2.4А;
Загальна вихідна потужність при одночасному використанні всіх портів USB та USB-C - складає DC 5В, 2.4А.
Призначення і застосування виробу
Виріб призначений для одночасної зарядки мобільних пристроїв і підключення одного пристрою змінного струму.
Функціональні характеристики
Виріб можна використовувати тільки в закритих приміщеннях. Захист від води та пилу не передбачено.
Увага!
- Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, встановленим законодавством.
- Не з'єднуйте два або більше блоків послідовно.
- Не розбирайте виріб.
- Не використовуйте пошкоджений продукт. Існує ризик ураження електричним струмом.
- Не накривайте виріб під час роботи.
- Не перевищуйте максимальне навантаження.
- Використовуйте виріб лише в сухому, електробезпечному середовищі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Адаптер |
| Довжина | 79 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 мм |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Заземлення | Да |
| Захисні шторки | Да |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Особливості | 2USB + USB-C |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Модифікація: | Одинарна EU + 2хUSB-A + 1xUSB-C |
| Напруга USB: | DC 5V, 2.4A |
- Ціна: 447 ₴
- Спосіб упаковки: 12 шт в опакованні

