
Светодиодный светильник Ardero AL6193ARD 40W SCANDY
- В наявності
- Код: 80097
1 690 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нові моделі декоративних SMART світильників з натуральної деревини
Переваги та особливості:
Дизайн. Сучасний дизайн у стилі ЕКО-класика дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу/натуральної деревини, розсіювач - з акрилу та металу
Керування світлом. Моделі з пультом оснащені функцією керування режимами свічення
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір світіння | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Тип світильника | Стельовий |
| Потужність | 40 Вт |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 580 мм |
| Світловий потік | 3200 |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-6500К |
- Ціна: 1 690 ₴









