
Світлодіодний світильник Ardero AL6330ARD 70W JUPITER M
- Немає в наявності
- Код: 80014
3 255 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Серія акрилових SMART світильників для декоративного освітлення.
Мінімалістичний та стильний дизайн дозволяє встановлювати такі світильники у будинках та квартирах, в залах ресторанів, кафе, готелів тощо.
Особливості та переваги:
Дизайн. Незвичне технічне рішення та особлива конструкція світильників з декількох світлових модулів.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує його однорідне м’яке свічення без виникнення темних зон.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 3870 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колірна температура | 3000-6500К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Міцність | 70 Вт |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 3 255 ₴






