-10%Накладний світлодіодний світильник Ardero AL801ARD 18W коло
- В наявності
- Код: 80162
337 ₴
303,30 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Оновлені моделі лінійки накладних світлодіодних світильників з декоративним оздобленням.
Стильні та сучасні накладні світлодіодні світильники для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Зручний монтаж. Легко монтується завдяки спеціальному кріпленню.
Комфортне та якісне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
ІР40. Висока ступінь захисту від пилу.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні зі звичайними світильниками під лампу.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 1530 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 303,30 ₴




