
LED світильник Back вбудований круглий VIDEX 6W 5000K Black
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27866/ VL-DLBR-065B
112 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник вбудований круглий VIDEX 6W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 85Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 510Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 510 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 г |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 118 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізного отвору | 95*100 мм |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 45mA |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
- Ціна: 112 ₴



