
LED лампа VIDEX MR16eL 7W GU10 4100K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27682/ VL-MR16eL-07104
77 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа VIDEX MR16eL 7W GU10 4100K - добре підійде для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати і для загального освітлення. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості
- Енергоефективність освітлення (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Величезний ресурс роботи - 25 000 годин. Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
- Має спеціальний лінзований розсіювач 36°.
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (80Лм/Вт). Світловий потік - 560Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>80Ra). Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 36 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU10 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 560 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Максимальна сила струму | 63mA |
- Ціна: 77 ₴



