-10%Шинопровід вбудований для низьковольтних трекових світильників Ardero CABM1003 чорний 3м (для натяжних стель)
- В наявності
- Код: 80143
4 082 ₴
3 673,80 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Доповнення асортименту вбудованих шин для натяжних стель
Особливості:
Шинопровід CABM1003 представлений двома найбільш часто використовуваними довжинами 2 і 3м. Дана шина призначена для монтажу магнітних систем освітлення у натяжні стелі з фіксацією полотна за допомогою демпфера. Завдяки цьому монтаж відбувається швидко, зручно та надійно. Може використовуватися як для ПВХ, так і для тканинних стель.
Для зручності комплектації демпфер одразу вкладений в пакування шини і його лише необхідно встановити. Спеціальні заглушки під демпфер LD2032 (80145) у разі потреби можна придбати окремо.
Для кутового з'єднання шини CABM1003 в одній площині стелі можна використовувати з’єднувач LD2030 (80144) + LD3002 (41971) (купуються окремо)
Для прямого з'єднання даних шин окремо можна придбати з’єднувачі-планки LD2033 (80146).
Для механічного з’єднання шини під кутом 90 градусів з її підрізанням можна придбати з’єднувачі-планки LD2034 (80147).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | I-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 3 673,80 ₴

