-10%З'єднувач прямий Ardero LD2033 для шинопроводу CABM1003
- В наявності
- Код: 80146
47 ₴
42,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LD2033 прямий з'єднувач-планка для вбудованого шинопроводу CABM1003
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 42,30 ₴

