-8%Світлодіодний світильник Ardero AL6168ARD 177W VIVID квадрат
- В наявності
- Код: 7917/ 80085
4 599 ₴
4 231,08 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нові моделі декоративних світлодіодних світильників
Переваги та особливості:
Дизайн. Вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Керування світлом. Оснащені функцією керування режимами свічення арт 80086, 80085
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника арт 80086, 80085
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 177 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Світловий потік | 16500 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 см |
| Ширина | 540 см |
| Висота | 125 см |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-6500К |
- Ціна: 4 231,08 ₴








