
Світлодіодний світильник Ardero AL562ARD 18W 5000К зоряне небо
- Немає в наявності
- Код: 80175
403 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Доповнення асортименту інтер'єрних плафонів “зіркове небо”.
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник. Чудовий варіант настінно-стельового світильника для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Переваги світильників AL562ARD
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Завдяки світлодіодній технологіх дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті.
Розсіювач "зоряне небо" не має аналогів серед таких потужностей у конкурентів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 265 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 403 ₴









