
Розетка RJ-45 1-порт кат.5е FTP LP-212
- Немає в наявності
- Код: 2303
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка RJ-45 кат.5е FTP на 1 порт LP-212 - це з"єднувальний модуль. Дане пасивне мережеве обладнання виконує досить важливу функцію, розподіл або з"єднання кабельної продукції. Сьогодні, без пасивного мережевого обладнання (елементи, що не споживають електроенергію) просто не обійтися тому, що з його допомогою здійснюється організація структурованих кабельних систем. Основні характеристики розетки LP-212: - Тип - з"єднувальний модуль; - Кількість портів - 1; - Тип роз"єму - RJ45; - Тип кабелю - FTP (екранований); - Категорія кабелю - 5e; - Застосування - при створенні локальних і комп"ютерних мереж або систем; - Допустимий діаметр провідника - 24 AWG (0.511 мм); - Матеріал - пластик; - Колір - білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Категорія | 5e |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,038 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | розетки |
| Паковання | ОЕМ |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 69 ₴



