
Стабілізатор напруги LogicPower LP-20kVA 3 phase (12000Вт)
- Немає в наявності
- Код: 18997
31 255 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промислові об"єкти, сучасні житлові комплекси, великі громадські установи та інші масштабні об"єкти, як правило, оснащуються трифазними джерелами подачі живлення електричної енергії з напругою 380V. Сервопривідний стабілізатор напруги LP-20kVA 3 phase (12000Вт) використовується для захисту від перепадів напруги, коротких замикань, імпульсних та інших струмових перешкод в мережах електроживлення такого типу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Кількість фаз | 3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 51,6 |
| Защита от | підвищеної та зниженої напруги, перевантаження, короткого замикання |
| Колір | Білий |
| Максимальна вхідна напруга | 430 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вихідна напруга | 173 V |
| Охолодження | активне |
| Робоча температура | 0 ~ +40 |
| Тип | сервопривідний |
| Тип підключення | клеми |
| Тип індикації | LCD |
| Частотний діапазон | 50/60±1 |
- Ціна: 31 255 ₴







