
Акумулятор LP LiFePO4 24V (25,6V) - 230 Ah (5888Wh) (BMS 200A/100A) пластик
- Немає в наявності
- Код: 20105
87 248 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літій-залізо-фосфатний акумулятор LP LiFePO4 24V - 230 Ah (BMS 200A/100A) пластик. Зовнішня установка, має високу щільність енергії, відсутність шкідливих випарів і служить надійним і потужним джерелом електричної енергії. Відрізняється великим терміном служби та має до 7000 робочих циклів. Ми рекомендуємо їх для використання, де важливим є високий термін служби, висока ємність і надійність. Термін служби до 15 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 242 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 267 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 |
| Вага (кг) | 36 |
| Контролер | 24V 8S Dis 200A Ch 100A |
| Мінімальна робоча напруга | 20 V |
| Номінальна робоча напруга | 24 |
| Тип підключення | T11 (під болт М8) |
- Ціна: 87 248 ₴

