
Cпліттер POE GV-W-POE 48-12V
- Готово до відправки
- Код: 21118
290 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спліттер POE 48-12V використовують для передачі живлення та даних мережевим пристроям, які не підтримують технологію POE та отримують живлення від джерела постійного струму DC12V. Представлена модель забезпечує передачу даних через кабель з роз'ємом RG-45, перетворюючи живлення POE (максимальна вхідна напруга: 40-52V) на джерело постійного струму 12V 1A. Швидкість передачі – 10/100Mbps. Максимальна потужність: 15.4W(IEEE802.3af)
Інтерфейс входу – порт підключення роз'єму RG-45; Інтерфейс виходу: штекер роз"єму RG-45 плюс штекер DC 12 V
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вихідний струм | 1 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 40-52 |
| Тип | POE сплітери |
| Максимальна потужність | 15.4 Вт |
- Ціна: 290 ₴

