-8%Світлодіодний світильник Ardero AL6130-1ARD 16W FELICITY квадрат
- В наявності
- Код: 80075
588 ₴
540,96 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нові моделі настінних декоративних SMART світильників - бра
Переваги та особливості:
Дизайн. Лаконічний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Настінне кріплення дозволяє використовувати моделі у якості бра або декоративного акцентного підсвічування певних зон та елементів
Високоякісні матеріали та комплектуючі - корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Керування світлом - оснащені функцією керування режимами свічення за допомогою вимикача
Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Світловий потік | 1890 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 540,96 ₴










