
Світлодіодна стрічка біла тепла 12V smd5730 60LED/м IP20
- Немає в наявності
- Код: 1012032
39,59 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка біла тепла 12V smd5730 60LED/м IP20
Установка стрічки елементарна, низьке енергоспоживання, а насиченість світіння стрічки висока, тому діодна стрічка SMD 2835 заслужено змагається з більш дорогими різновидами освітлювальних виробів на ринку освітлення.
Підсвічуванням в торговій меблів і обладнання приваблюють покупців у надії продемонструвати ексклюзивність продаються предметів. До того ж, ця стрічка дозволяє виконати унікальні по красі та оформленню світяться рекламні споруди з невеликим споживанням електрики.
Така стрічка не покрита силіконом, належать до класу захисту IP20, з-за цього її розміщують всередині жител з низьким рівнем вогкості.
Для того, щоб здійснити незвичайний автоапгрейд, користуйтеся передовим освітлювальним пристроєм на основі діодів smd 5730, однією з найбільш яскравих діодних стрічок 12в, з 60 світлодіодами на метр білого кольору.
Led стрічка SMD5730, 60 led/м є стрічкою високої яскравості (2400-2700 Lm/m). Ви безсумнівно привернете увагу даній підсвічуванням до вашої маркетингової або святкової конструкції і другым дизайнерським рішенням.
Довжина стрічки в бобіні становить 5 метрів. Якщо потрібно під'єднати більше 5 метрів стрічки, використовуйте метод паралельного підключення.
Ви маєте можливість ділити стрічку на шматки по 3 діода (2,5 см), відрізаючи необхідну довжину, що робить її установку нескладною та доступною кожному. Поділ стрічки на 2,5 см дозволяє обрізати її майже в будь-якому місці, де вам потрібно. Аналогів в несветодиодных виробах по розподілі і еластичності не існує!
Стрічка серії «Стандарт» виділяється більш вигідною ціною, за якою ви можете замовити Led стрічку в нашому фірмовому інтернет-магазині.
Діодна стрічка SMD 5730 білого кольору світіння має білу основу. З протилежного боку стрічки завдано двосторонній скотч, з допомогою якого стрічку можливо з легкістю прикріпити до будь чистої, знежиреної площині.
Якщо вам доведеться провести рівномірне аджорно, led стрічка SMD 5730 на 60 світлодіодів зможе це гарантувати. Вона надає рівномірне світіння і якісний світловий потік завдяки застосуванню світлодіодів SMD 5730. Цю стрічку вживають у подсвечивании маркетингових щитів і вітрин бутіків, а також в автотюнинге.
Для функціонування діодні стрічки на світлодіодах SMD 5730, 60 світлодіодів на метр, серії «Стандарт» з класом захисту IP20 буде потрібно блок живлення напругою 12 вольт.
Технічні характеристики стрічки:
- Тип діода: SMD 5730
- Клас стрічки: Standart
- Розмір діодів: 57*30
- Кількість світлодіодів: 60 шт./м
- Потужність: 13,6 Вт/м
- Ступінь вологозахисту: IP20
- Кут світіння: 120 градусів
- Напруга: 12 В
- Сиробник: Китай
- Кратність різання: 2,5 см (3 світлодіода)
- Колір світіння: Теплий Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різу | 5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 1350 Lm/m |
| Температура світіння | 2700-3500 K |
| Тип діода | SMD 5630 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Яскравість на діод | 22,5 Lm |
- Ціна: 39,59 ₴/м




