
Світлодіодна стрічка червона 12V smd2835 120LED/м IP20
- Немає в наявності
- Код: 1012089
48,72 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка SMD 2835, 120 led/м, червоній, IP20, 12 В
C допомогою яскравої Led стрічки 12в червоного кольору 120 світлодіодів на 1 метр роблять прекрасні підсвічування рекламних щитів, торгової меблів та обладнання, бутиків. Затребувана стрічка і автотюнінгу.
Стрічка класу «Стандарт» пропонує хорошу якість за конкурентною ціною.
Виріб не покрита силіконом і має ступінь захисту IP20, тому стрічка не захищена від вологи і пилу. Рекомендуємо використовувати продукт всередині незапыленного приміщення з низькою вологістю.
Свого роду прикрасою led стрічки SMD 2835 червоного кольору світіння є біла підкладка. Двосторонній скотч на виробі дозволяє прикріпити стрічку до будь знежиреної і негрязной поверхні.
Led стрічка SMD 2835 на 120 світлодіодів робить рівномірне освітлення завдяки щільному розміщенню світлодіодів на ній.
Нескладний монтаж, економне енергоспоживання, підвищена яскравість світіння стрічки ставлять її в одну лінійку з дорогими стрічками. Але при цьому ви істотно економите в ціні!
Стрічку набувають в котушці по 5 м. Використовуючи паралельне підключення, можна створити підсвічування з декількох стрічок при необхідності. Для роботи стрічки знадобиться блок живлення 12 Ст.
Підсвічування меблів та обладнання для продажу привертає увагу клієнтів і підкреслює красу продаються товарів. Унікальні світлові реклами також створюються з допомогою представленої стрічки і при цьому споживають мало електроенергії.
Технічні характеристики стрічки:
- Ступінь захисту: IP20
- Клас: Стандарт
- Тип діода: SMD 2835
- Розмір: 28*35
- Кількість led: 120 шт/м
- Потужність: 9,6 Вт/м
- Кут світіння: 120 градусів
- Напруга: 12 В
- Поділ на сегменти: за 2,5 см (3 світлодіода)
- Сиробник: Китай
- Ширина підкладки: 8 мм
- Колір світіння: червоний
Стрічку можна нарізати на сегменти 2,5 см по 3 світлодіода. Це спрощує монтаж. Така можливість стрічки ділитися дозволяє з легкістю створювати будь-який дизайн підсвічування. Несветодиодные продукти не мають подібної гнучкості і подільності!
Цікаво знати
Старослов'янською назва цього кольору означає «найкращий». Такий колір вселяє впевненість і сполучається з любов'ю.
Червоний в інтер'єрі наповнює кімнату теплом і затишком, наповнює радістю і створює святкову атмосферу.
Царський червоний в інтер'єрах виглядає розкішно. Радимо, втім, не випускати з виду той факт, що червоний може звужувати простір. Відбувається так званий ефект наближення і кімната здається менше своїх дійсних розмірів. Тому ми не рекомендуємо оформляти квартиру повністю в цьому кольорі. Використовуйте його як додаток. Ідеальним застосуванням червоного кольору в інтер'єрі буде світлодіодна стрічка SMD2835 120 діодів на 1 метр.
Так як червоний покращує обмін речовин і кровопостачання, його добре застосовувати в місцях активного відпочинку.
В інтер'єрі кухні такий колір буде сприяти гарному апетиту і бадьорості на весь день.
У спальні червоне led освітлення, створює романтичну атмосферу. Радимо розташовувати led стрічку по периметру кімнати, а не над самим ложем. Так світло не буде бити вам в очі і ви зможете відпочити в приємній обстановці.
Будь вітальня з червоною led стрічкою в підсвічуванні інтер'єру буде виглядати розкішно!
Психологи радять підходити до колірного вирішення інтер'єру виважено і обдумано. При правильному підході ця кольоротерапія багато в чому вам допоможе!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTK |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Робоча напуга | 12 V |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Клас якості | Standart |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Кут світіння | 140° |
| IP захист | IP20 |
| Кратність різу | 2,5 см |
- Ціна: 48,72 ₴/м



