
Неонова стрічка світлодіодна жовта AVT 220V smd2835 120LED/м 7Вт/м IP65
- В наявності
- Код: 1017884
154 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Неонова стрічка світлодіодна жовта AVT 220V smd2835 120LED/м 7Вт/м IP65
Led NEON №51-Y-АVT NEON зараховується до класу «AVT», саме тому великий термін служби презентованого продукту обов'язково вас порадує. Виріб має в розпорядженні високі параметри міцності: не покривається тріщинами і не б'ється, з цієї причини цей продукт виграшно і економно замінить укорінений дюралайт і газорозрядний неон. Виріб вживає мало електроенергії, але, при всьому цьому, володіє дуже високою насиченістю, пружне і акуратне, вологозахищене і удароміцний, що дозволить зробити його комфортним у використанні.
Увага! Не дозволяйте дітям гратися зі світлодіодним неоном 220В щоб уникнути ураження електричним струмом.
Підключення та кріплення неону повинні виконуватися грамотним фахівцем. Частота порізки 1 метр. Розділяти можливо виключно в тих областях, де є особлива позначка. По завершенні монтажу led неон не має потреби в додатковому сервісі.
Гнучкий LED неон №51-Y-АVT NEON 220V представленого кольору використовують для:
- Декорування — электроподсветка насаджень, фасадів жител, зовнішнє підсвічування вітрин бутіків.
- Підсвічування рекламних пристроїв.
- Зовнішнє оформлення ресторанів, кафе, нічних клубів, АЗС, офісів і гральних будинків.
- Світлові вивіски, написи, букви.
- Дизайн ландшафту.
- Розробка світлових фігур, обмотування насаджень.
- Розважальна інсоляція — наприклад, зовнішня новорічна ілюмінація приватних таунхаусів і готелів.
Велика колірна гамма неону відкриває невичерпні можливості для втілення цікавих ідей та рекламного дизайну.
Важливо! Не мочати і не пускати в хід неон у воді (басейни, акваріуми)!
Вологозахищеність IP65 дозволяє використовувати виріб під відкритим небом і вологих кімнатах.
Світло неону не шкідливий для очей, тому що виріб не включає ультрафіолетового спектру. Виріб виробляє пастельні і чисті кольори. Продукт вживає не більше 9,2 Вт на 1 м. led НЕОН №51-B живиться від напруги 220 Вольт.
Гнучкий жовтий (Y) led неон №51-Y-АVT NEON AVT 120 led/м 9,2 Вт/м SMD2835 220V забезпечений супер насиченими світлодіодами. Якщо захотіти його можна вигинати, саме тому він органічно здатний приймати будь-які форми. Здатність приєднувати в один ряд до 50 м стрічки без вживання інших блоків живлення і підсилювачів робить неон практичним і комфортним.
Технічні дані неону:
- Виробник — Китай
- Модель — 51-Y-AVT NEON
- Тип світлодіодів — SMD 2835
- Вихідний матеріал оболонки - ПВХ
- Колір діодів —жовтий (Y)
- Кількість світлодіодів — 120 led/м
- Напруга — 220 В
- Потужність — 9,2 Вт/м
- Клас захисту IP65
- Розміри 9*18 мм
- Ширина неону всередині — 5 мм
- Котушка — 50 м
- Гарантійний термін — 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 100 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Матеріал оболонки | Силікон |
| Призначення | Для вулиці; Для сходів; Для парку; Для фасаду; Для реклами |
| Застосування | Для вулиць; Для реклами |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напуга | 220 V |
| Світловий потік на метр | 80 Lm/m |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 1 Lm |
- Ціна: 154 ₴/м



