
Світлодіодна стрічка холодна біла 12V AVT smd2835 168LED/м IP20
- В наявності
- Код: 1020720
131 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Якщо Ви хочете купити яскраву світлодіодну стрічку, зверніть Вашу увагу на стрічку з щільністю 168 світлодіодів на 1 метр. Вона характеризуються високим світловим потоком в 115 люмен на Ватт. Основа світлодіодної стрічки — це гнучка друкована плата, на якій рівномірно розміщуються світлодіоди smd 2835 і резистори 201 (200 Ом). А з іншого боку самоклеюче покриття, виготовлене з скотчу 3М. Кратність різання 3 світлодіода - 1,8 см. Поверхня, на яку встановлюється стрічка має бути чистою, сухою і знежиреною. Для довгої і стабільної роботи світлодіодів рекомендується установка в алюмінієвий профіль. Підходить виключно для внутрішнього використання (ступінь захисту IP20). Світлодіодна стрічка 12 вольт біла - відмінне рішення для декоративної підсвітки в квартирах, підсвітки торгових залів, кафе і ресторанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 1,8 см |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 1400 Lm/m |
| Температура світіння | 7000-8000 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Яскравість на діод | 8 Lm |
- Ціна: 131 ₴/м


