
Світлодіодна стрічка нейтральна біла 12V AVT smd2835 168LED/м IP20
- В наявності
- Код: 1020721
131 ₴/бобіна
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте діодну стрічку для дому з високим рівнем світлового потоку? LED стрічка smd 2835 168Led/m стане відмінним варіантом для створення яскравої декоративної підсвітки. Потужність споживання – 11 Ватт на метр. Для підключення 5-ти метрів даної стрічки можна використовувати джерело живлення на 72Ватта 6А. Зверніть увагу на те, що блок живлення обов'язково має бути підібраний з запасом потужності в 20-25%. У разі якщо Ви хочете купити світлодіодну стрічку з пультом зверніться до менеджера інтернет-магазину, ми підберемо Вам весь необхідний комплект для підключення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 1,8 см |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 1400 Lm/m |
| Температура світіння | 4000-4500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 8 Lm |
- Ціна: 131 ₴/бобіна


