
Led блок живлення 24V 16,67А 400Вт IP20 AVT
- В наявності
- Код: 1021017
910 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Вага брутто | 0,55 кг |
| Вага нетто | 0,38 кг |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Охолодження | активне |
| Струм на виході | 16,66 A |
| Тип блока | З перфорацією |
- Ціна: 910 ₴




