
Світлодіодна стрічка RGB 12V AVT smd5050 96LED/м IP20
- В наявності
- Код: 1021240
124 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Робоча напуга | 12 V |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Клас якості | Professional |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Відстань між контактами | 1 мм |
| Кут світіння | 140° |
| IP захист | IP20 |
| Кратність різу | 3 см |
- Ціна: 124 ₴/м



