
Світлодіодний неон AVT темно-рожевий 2835 12V 11W/m IP65 6*12mm
- Немає в наявності
- Код: 1021393
164 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Габаритні розміри | 6x12 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 1 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 25 м |
| Матеріал оболонки | Силікон |
| Призначення | Для ванної; Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Застосування | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 85 Lm/m |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Темно-рожевий |
- Ціна: 164 ₴/м





