
Світлодіодна стрічка СОВ 12В тепла біла 320LED/м IP20
- В наявності
- Код: 1022425
97,44 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -25 °C — +55 °C |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 1200 Lm/m |
| Температура світіння | 2700-3000 K |
| Тип діода | COB |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Яскравість на діод | 4 Lm |
- Ціна: 97,44 ₴/м




