
Світлодіодна стрічка СОВ 24В біла 320LED/м IP20
- В наявності
- Код: 1022426
97,44 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка COB 24В біла 320LED/м IP20 - це стильний та ефективний спосіб освітлення для вашого приміщення. За рахунок великої кількості діодів та їх малого розміру створюється ефект суцільного світіння.
Цей товар продається бобінами по 5 м.
Де застосовуються світлодіодні стрічки COB 24В?
Білу світлодіодну стрічку COB 24B використовують для підсвітки самих різних об’єктів. Вона підходить для освітлення різних зон, включаючи кухню, ванну кімнату, або робочий стіл. Вона також може використовуватись і для декоративного підсвічування меблів або архітектурних елементів.
Переваги світлодіодної стрічки COB 24В
Серед переваг цієї стрічки слід відмітити:
- Висока яскравість світла.
- Тривалий термін експлуатації.
- Компактні розміри.
- Гнучкість, що значно розширює експлуатаційні можливості стрічки.
Монтаж світлодіодної стрічки
Монтаж білої світлодіодної стрічки COB 24В досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку буде кріпитися стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотній стороні стрічки і приклеїти до поверхні. Підключення до блоку живлення (БЖ) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 24В, забезпечуючи правильну полярність (+ та -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -25 °C — +55 °C |
| Робоча напуга | 24 V |
| Світловий потік на метр | 1200 Lm/m |
| Температура світіння | 6000-6500 K |
| Тип діода | COB |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 4 Lm |
- Ціна: 97,44 ₴/м




