Переносні світлодіодні акумуляторні світильники для аварійного освітлення.
Моделі призначені для забезпечення освітлення при відсутності мережевої напруги або у місцях без доступу до мережі. Світильник є вдалим вибором в подорожах, на природі або у випадках коли необхідно довготривале освітлення в важкодоступних місцях: при ремонтних роботах, підвалах тощо.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати світильники як в сучасних приміщеннях так і компактно зберігати на випадок необхідності.
Якість конструкції. Корпус світильника виготовлено з якісного пластику що не жовтіє при використанні.
Зручний монтаж. Світильник призначений для постійного та тимчасового використання і має висувні пази для надійного кріплення на поверхні і вбудований шнур
Два рівні яскравості Ви можете регулювати яскравість світильника та тривалість автономної роботи.
Змінний літій-іонний (Li-ion) акумулятор забезпечує тривалу роботу в автономному режимі.
Захист від надмірного заряджання та повного розряджання Функція допомагає попередити передчасний вихід із ладу батареї.
Індикатор заряду батареї
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 20 година |
| Час роботи | 8 година |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 340 мм |
| Ємність акумулятора | 2000 мА/рік |
| Розмір | 340*55*30 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип діода | LED |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
- Ціна: 487 ₴



