
Замок електроригельний GV LEMR-112
- Готово до відправки
- Код: 23447
1 159 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок електроригельний GV LEMR-112 - універсальний накладний моторизований замок з нержавіючої сталі. Призначений для металевих або дерев'яних дверей. Відкривається за допомогою вбудованої кнопки виходу, а також ключем. У комплекті додається 3 ключі.
Використовується у простих системах контролю доступу, наприклад, на дверях приватних будинків, у квартирах, школах, магазинах, готелях, офісах, складських приміщеннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Немає |
| Колір | Сріблястий |
| Робоча температура | -30 ~ +70 |
| Тип дверей | дерев'яні, металеві, протипожежні |
| Тип покриття | хромована сталь |
| Харчування | 9-15 \ 3 |
- Ціна: 1 159 ₴

