
Смарт неон світлодіодний силіконовий AVT 8*16mm-12V-16W/m 12В
- В наявності
- Код: 1022077
566 ₴/м
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 1 мм |
| Габаритні розміри | 8x12 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 25 м |
| Призначення | Для ванної; Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Застосування | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напуга | 12 V |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Тип керування | З пультом |
| Тип чіпа | WS 2812 |
| Колір світіння | Адресний |
- Ціна: 566 ₴/м



