
Світильник VIDEX під лампу 3xGX53 накладний Чорний VL-SPF20B-B
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27676/ VL-SPF20B-B
1 160 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 – цей світильник поєднує в собі сучасний дизайн, практичність, високу ефективність та універсальність. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт кожна. Використовуються для основного освітлення, зокрема у вітальні, в дитячий кімнаті, на кухні, в кабінеті, в кафе, ресторані, готелі тощо. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні за допомогою монтажної планки, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Використовуються виключно в приміщеннях, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP20. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної вами лампи.
- Кількість ламп для встановлення від 3 до 8 шт в залежності від моделі світильника. Швидка заміна ламп у разі потреби.
- Швидке, надійне та водночас просте встановлення світильника на монтажну планку.
- Дозволяє значно економніше витрачати електроенергію порівняно з альтернативними джерелами світла.
- Робочий діапазон напруги АС 220-240В, 50/60 Гц.
- Тривалий термін служби та стійкість до великої кількості вмикань і вимикань.
- Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
- Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності обслуговування або заміни витратних елементів.
- Міцний корпус виконаний з алюмінію та заліза, який має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь - IK07.
Як джерело світла використовується 3 лампочки з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30W кожна. Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Розмір основи: | 150mm х 30mm |
| Форма плафона | Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Розмір | 80mm х 45mm x3 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Форма | Круглий |
| Колір плафона | Чорний |
- Ціна: 1 160 ₴
- Спосіб упаковки: 50шт в ящику



