Новинка

LED світильник з декоративною підсвіткою квадратний VIDEX DL3S 24W 4000K Чорний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27853/ VL-DL3S-244B
914 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник з декоративною підсвіткою квадратний VIDEX DL3S 24W 4000K Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 820 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Міцність | 24 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Кут розсіювання | 120 |
- Ціна: 914 ₴







