
Продовжувач на котушці 25 м, 3х1,5 IP44 Schuko IMT33147
- В наявності 1 од.
- Код: IMT33147
11 000 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Діапазон | Thorsman |
|---|---|
| Серія продукту | PROchantier |
| Назва продукту | Thorsman cable reel Professional |
| Тип виробу або компоненту | Extension cable reel |
| Область застосування пристрою | Живлення |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В |
| [In] номінальний струм | 13 А |
| Кількість розеток | 4 |
| Відтінок кольору | Зелений/чорний |
| Стандарт роз’єму | CEE 7/3 |
|---|---|
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Довжина кабеля | 25 м |
| Поперечний переріз кабеля | 1,5 мм² |
| Тип кабелю | H07RN-F3G1.5 |
| Висота | 289 мм |
| Ширина | 377 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Маса нетто | 7,23 кг |
| Ступінь захисту | IP44 |
|---|---|
| Ступінь ударозахисту | IK08 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 30,0 см |
| Ширина 1 упаковки | 23,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 37,0 см |
| Вага 1 упаковки | 8,97 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Антрацит |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип подовжувача | Подовжувач на котушці |
- Ціна: 11 000 ₴

