
LED світильник VIDEX EDGE-RC-72W-WHITE (VLE-ERC-72W)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27543/ VLE-ERC-72W
3 269 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний функціональний світильник VIDEX - це високотехнологічний світильник, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення. Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Стійкий до великої кількості включень і виключень. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння.
Найголовніше призначення і перевага світильників з пультом дистанційного керування - здійснювати управління яскравістю і температурою світла в залежності від часу доби або при необхідності, з будь-якої точки простору в радіусі дії пульта. Для зручності реалізована можливість як плавної зміни освітлювальних характеристик світильників, так і вибір попередньо встановлених режимів. Також виключають необхідність використання додаткових освітлювальних приладів, наприклад, нічних світильників.
Гарантійний термін 26 місяців
Дистанційний пульт управління (батарейки в комплекті).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 4700 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 450 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,92 |
| Максимальна сила струму | 350 |
| Форма | Круглий |
| Основна | |
| Колірна температура світла | 2700-6000 К |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
- Ціна: 3 269 ₴






